| Boring - Werkelijk | 86.25mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 34.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -8.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3396 |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564032003 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |