
€1,120.73
| Gewicht | 0.143 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 69.00mm |
| Boring - Overmaat | +2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 636cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220004 |
| Afbeelding Info | These images are representative |