
€1,009.76
| Gewicht | 0.235 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | +3.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1216cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220387 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 142,00mm |
| Lengte verpakking | 265,00mm |
| Gewicht verpakking | 1644.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |