
€1,120.73
| Gewicht | 0.171 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 74.50mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 999cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220295 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 267,00mm |
| Gewicht verpakking | 1220.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |