| Gewicht | 0.246 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.7:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1299cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564220073 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 276,00mm |
| Gewicht verpakking | 1718.00g |
| Verpakking Breedte | 152,00mm |