| Gewicht | 0.232 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.00mm |
| Boring - Overmaat | +6.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1327cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564217288 |
| Afbeelding Info | These images are actual |