
€908.61
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | 15.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 15.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564217479 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Boring - Standaard | 72.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +5.5 |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 12111-49221 |
| Piston Ring Part # | JE-XC8700 |
| Piston Pin Part # | JE-708-2250-14-93C |
| Circlip Part # | JE-708-050-MW |
| Type gebouw | Build on Demand |