
€801.21
| Gewicht | 0.254 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | +11.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.7:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1428cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564217363 |
| Afbeelding Info | These images are representative |