| Gewicht | 0.427 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 100.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -7.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG4904-3937 |
| Beroerte | 79.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036810 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |