| Gewicht | 0.416 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Dekruimte | 0.05mm |
| Volume koepel | -1.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC3104-3917 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030405 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |