| Gewicht | 0.41 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 32.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.25-mm |
| Volume koepel | -14.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | XH9700 |
| Lengte stang | 130.50mm |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036827 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |