| Gewicht | 0.379 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 32.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 0.31-mm |
| Volume koepel | -3.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3622 |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564005649 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |