
€1,076.75
| Gewicht | 0.371 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.31-mm |
| Volume koepel | -11.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC2404-3642 |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |