| Gewicht | 0.424 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.125in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.6 @ 76cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 23deg |
| Verplaatsing | 383ci |
| Volume koepel | 11.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J714F8-4030-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564041944 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |