| Gewicht | 0.442 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.165in |
| Boring - Overmaat | .040in |
| Compressie Hoogte | 1.000in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.1 @ 58cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 18deg |
| Verplaatsing | 436ci |
| Volume koepel | -6.0cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4165-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564034656 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |