| Gewicht | 0.48 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.585in |
| Boring - Werkelijk | 4.070in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.460in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5 @ 70cc |
| Verplaatsing | 416ci |
| Volume koepel | -21.5cc |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4070-5 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.000in |
| Cilinderkop | 340 Wedge |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037695 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |