| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 27.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -4.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | XC8500 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037411 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |