| Gewicht | 0.274 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 79.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.10mm |
| Volume koepel | -16.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 19.50mm |
| Ringset inbegrepen | XG7950 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047342 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |