| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 102.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 31.80mm |
| GTIN | 00193564449481 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG3106-4020-2 |
| Merk | JE |