| Gewicht | 0.482 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Compressie Hoogte | 34.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | 41.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | J650U6-3858 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215567 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |