| Gewicht | 0.41 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 33.90mm |
| Volume koepel | 22.3cc |
| GTIN | 00193564449382 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3661 |
| Merk | JE |