| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Compressie Hoogte | 33.90mm |
| Volume koepel | 25.3cc |
| GTIN | 00193564449368 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 127,00mm |
| Lengte verpakking | 616,00mm |
| Gewicht verpakking | 4710.00g |
| Verpakking Breedte | 309,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3543 |
| Merk | JE |