| Gewicht | 0.419 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressie Hoogte | 34.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | 19.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3622 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215482 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |