| Gewicht | 0.355 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.00mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 33.90mm |
| Volume koepel | 36.7cc |
| GTIN | 00193564442000 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 178,00mm |
| Lengte verpakking | 334,00mm |
| Gewicht verpakking | 4756.00g |
| Verpakking Breedte | 329,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3150 |
| Merk | JE |