
€524.05
| Gewicht | 0.306 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.00mm |
| Boring - Overmaat | +6.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 971cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564027993 |
| Afbeelding Info | These images are representative |