| Gewicht | 0.314 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Dekruimte | 0.27mm |
| Volume koepel | -3.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3425 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040367 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 137,00mm |
| Lengte verpakking | 269,00mm |
| Gewicht verpakking | 2040.00g |
| Verpakking Breedte | 152,00mm |