| Gewicht | 0.312 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Compressie Hoogte | 31.83mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.17-mm |
| Volume koepel | -11.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3396 |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045904 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |