| Gewicht | 0.411 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 34.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.50-mm |
| Volume koepel | -7.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3760 |
| Beroerte | 88.40mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045782 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 182,00mm |
| Lengte verpakking | 332,00mm |
| Gewicht verpakking | 4640.00g |
| Verpakking Breedte | 434,00mm |