| Gewicht | 0.415 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | 0.45-mm |
| Volume koepel | -8.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3760 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036988 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |