| Gewicht | 0.398 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | 0.51-mm |
| Volume koepel | -0.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3780 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042521 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |