| Gewicht | 0.395 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | 0.51-mm |
| Volume koepel | 0.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3760 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042507 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |