| Gewicht | 0.326 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -14.2cc |
| Hoofdvolume | 9.0:1 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3425 |
| Lengte stang | 136.25mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215437 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |