| Gewicht | 0.32 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -12.9cc |
| Hoofdvolume | 9.0:1 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3386 |
| Lengte stang | 136.25mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215260 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |