| Gewicht | 0.34 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | 4.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Volume koepel | 2.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3543 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215314 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |