| Gewicht | 0.32 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Volume koepel | 5.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3405 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215284 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 141,00mm |
| Lengte verpakking | 266,00mm |
| Gewicht verpakking | 2096.00g |
| Verpakking Breedte | 246,00mm |