| Gewicht | 0.338 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.8:1 |
| Dekruimte | 0.50-mm |
| Volume koepel | -0.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3504 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564215192 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |