| Gewicht | 0.356 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 33.95mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Dekruimte | 0.05-mm |
| Volume koepel | -5.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3543 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564032621 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |