| Gewicht | 0.33 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -10.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3524 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045980 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |