| Gewicht | 0.35 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | 4.00mm |
| Compressie Hoogte | 33.35mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.10mm |
| Volume koepel | -10.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3543 |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046598 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |