| Gewicht | 0.342 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 33.35mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | 0.10mm |
| Volume koepel | 0.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3405 |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042811 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 140,00mm |
| Lengte verpakking | 279,00mm |
| Gewicht verpakking | 2212.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |