| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
|---|---|
| Boring - Overmaat | 0.50 |
| Compressie Hoogte | 34.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1/10.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.30-mm |
| Volume koepel | -5.50cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1004-3366 |
| Lengte stang | 150.00mm |
| Beroerte | 88.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037244 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 273,00mm |
| Gewicht verpakking | 2264.00g |
| Verpakking Breedte | 151,00mm |