| Gewicht | 0.396 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.240in |
| Boring - Werkelijk | 4.070in |
| Boring - Overmaat | .005 LS3in |
| Compressie Hoogte | 1.165in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.6:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | LS 12 DEG/15 DEG COMBO VR |
| Verplaatsing | 406ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4070-0 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.900in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564039019 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |