| Gewicht | 0.471 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.240in |
| Boring - Werkelijk | 4.130in |
| Boring - Overmaat | .005 LS7in |
| Compressie Hoogte | 1.304in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.2:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | GM LS1 15 DEG |
| Verplaatsing | 388ci |
| Volume koepel | 8.3cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4135-2 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564039354 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |