| Gewicht | 0.418 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.240in |
| Boring - Werkelijk | 4.080in |
| Boring - Overmaat | .015 LS3in |
| Compressie Hoogte | 1.115in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.2:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | GM LS1 15 DEG |
| Verplaatsing | 418ci |
| Volume koepel | 2.7cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4075-5 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564039415 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 185,00mm |
| Lengte verpakking | 329,00mm |
| Gewicht verpakking | 5466.00g |
| Verpakking Breedte | 360,00mm |