| Gewicht | 0.431 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.240in |
| Boring - Werkelijk | 4.185in |
| Boring - Overmaat | .060 LSXin |
| Compressie Hoogte | 1.065in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.3:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | LS 12 DEG/15 DEG COMBO VR |
| Verplaatsing | 451ci |
| Volume koepel | -17.0cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4185-3 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.100in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564034076 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |