| Gewicht | 0.268 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.50mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 27.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -11.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | XC8250 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037404 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are actual |