
€908.61
| Gewicht | 0.18 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 72.00mm |
| Boring - Overmaat | +1.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 770cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564218834 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 266,00mm |
| Gewicht verpakking | 1384.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |