
€1,009.76
| Gewicht | 0.215 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.00mm |
| Boring - Overmaat | +1.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1080cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564218971 |
| Afbeelding Info | These images are representative |