| Gewicht | 0.265 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | +5.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 797cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564028563 |
| Afbeelding Info | These images are actual |