
€524.05
| Gewicht | 0.29 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 878cc |
| Type rok | FSR |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564028754 |
| Afbeelding Info | These images are representative |